GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4558328
nr 455 8328
Figurin
1800-tal, Meissen, höjd: 13 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 mars 2007
kl 16:53:58
150 kr
300 kr